Cennik


Nasze stawki za usługi

Serwis Mobilny 1.50 zł/km

Dysponujemy mobilnym serwisem jest to odpowiednio wyposażony samochód serwisowy pozwalający  przeprowadzić większść prac na miejscu u klienta. Ogranicza to koszt związany z transportem podzespołów celu przeprowadzenia napraw na warsztacie.

Diagnostyka komputerowa silnika. 100 zł/rbh

Nowoczesne silniki cechuje bardzo złożona budowa. Silniki takie charakteryzują się zwiększoną  mocą i zmniejszoną produkcją zanieczyszczeń sterowane są przez układ komputerowy ECU. Jeśli zauważysz nieprawidłowości w działaniu swojego silnika lub innych podzespołów, skorzystaj z  naszej pomocy jesteśmy przygotowani  do serwisowania silników z układem komputerowym.

Kompleksowa wymiana materiałów eksploatacyjnych 65 zł/rbh

Olej ulega zanieszczyszczeniu w trakcie eksploatacji. Traci on wtedy swoje parametry i niedostatecznie dobrze chroni podzespoły. Pamiętaj, że regularna wymiana oleju oraz filtrów jest niezwykle istotna pozwala utrzymać sprawność układu i bezawaryjne funkcjonowanie przez wiele lat.

Naprawy bierzące i główne podzespołów od - 65 zł/rbh

Większość napraw staramy się wykonać na miejscu u klienta. Pozwala to obniżyć koszta związane z przeprowadzeniem naprawy oraz klient ma pełną kontrolę na przebiegiem naprawy.

 

 

Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji.

Serwis układów ppoż. od - 65 zł/rbh

W celu utrzymania wysokich standardów bezpieczeństaw i ochrony ppoż. należy przeprowadzać okresowe przeglady układów ppoż. w tym silników Diesla i pomp. Oferujemy wykonanie kompleksowych przegladów okresowych, regulacji i napraw.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidalnie staramy się przywrócić sprawność układu w czasie 48 godzin od momentu zgłoszenia.

Pierwsze uruchomienia od -65 zł/rbh

Wykonujemy pierwsze uruchomienia zestawów ppoż. wg wytycznych producenta zestawu, osiowanie silnika względem pompy, charakterystyka wydatku pompy, regualcja obrotów silnika, programowanie kontrolera, szkolenie prerosnelu technicznego.